Kullanım Şekli: Salkom bitkisel içerikli şampuan ile saçlarınızı yıkayıp kuruladıktan sonra nemli ve temiz iken salkom serum uygulanır. Uygulama işleminde önce sorunlu bölgeye, sonra tüm saça uygulanması önerilir. Gece ya da gündüz uygulanabilen serumu saçınıza iyice yedirmek için dairesel hareketler uygulayabilirsiniz.  Salkom Saç Bakım Seti İçindekiler: Bitki Ekstratları ( Zeytin Yaprağı Yağı, Sarmısak Özü, Isırgan Otu, vb..) Allantion Milk Protein Inositol Water

mesajsiparis-hattı


Salkom Saç Bakım Seti Sipariş
Salkom Saç Bakım Seti Satın Al

Salkom Saç Bakım Seti © 2014 Orjinal Salkom Saç Bakım Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Salkom Saç Bakım Seti | Salkom Saç Bakım Seti - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?